trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
NooNz
0
followers
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Cosmos
5,071 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,191 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,163 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,679 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,954 votes
9
— Superb
84%
Community
20,257 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,119 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,091 votes
5
— Meh
82%
The Simpsons
22,693 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,666 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,331 votes
8
— Great
81%
Leverage
3,890 votes
8
— Great
80%
NCIS
7,723 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,798 votes
9
— Superb
80%
Baccano!
974 votes
8
— Great
79%
Rizzoli & Isles
2,297 votes
7
— Good
79%
Warehouse 13
5,664 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,582 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,808 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,030 votes
9
— Superb
79%
Bones
9,832 votes
7
— Good
78%
Major Crimes
975 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,076 votes
8
— Great
77%
The 100
20,100 votes
6
— Fair
77%
New Girl
15,464 votes
8
— Great
76%
Perception
1,738 votes
7
— Good
75%
The Last Ship
5,584 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,958 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,097 votes
4
— Poor
74%
Rush
416 votes
6
— Fair
71%
Defiance
4,339 votes
7
— Good
68%
Revolution
7,633 votes
7
— Good
67%
Dominion
1,920 votes
6
— Fair
66%
Under the Dome
12,690 votes
6
— Fair
66%
Anger Management
2,392 votes
8
— Great
65%
Enlisted
616 votes
7
— Good
63%
Pet
70 votes
6
— Fair
59%
Back in the Game
217 votes
8
— Great
52%
Partners
118 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup