trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gemma
VIP
8
4
followers
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
149
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,462 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,899 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,137 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
How I Met Your Mother
41,581 votes
8
— Great
85%
Friends
41,478 votes
8
— Great
81%
Lost
32,813 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,990 votes
6
— Fair
85%
House
30,016 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,758 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,393 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,314 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,088 votes
10
— Nine Nine!
84%
Marvel's Daredevil
22,690 votes
8
— Great
77%
The 100
20,141 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,098 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,793 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,634 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,250 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,766 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,618 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,309 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,307 votes
8
— Great
80%
Loki
15,767 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,492 votes
6
— Fair
77%
Gotham
15,223 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,904 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,882 votes
4
— Poor
85%
Shameless
14,667 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,787 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,734 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,404 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,022 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,812 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,168 votes
7
— Good
85%
Archer
11,485 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,409 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,218 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
10,853 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,231 votes
6
— Fair
81%
How to Get Away with Murder
10,225 votes
10
— Totally Ninja!
82%
House of the Dragon
10,163 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,844 votes
6
— Fair
82%
The Legend of Korra
9,405 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,258 votes
6
— Fair
83%
The Americans
8,947 votes
9
— Superb
62%
Marvel's Iron Fist
8,817 votes
7
— Good
69%
Glee
8,304 votes
6
— Fair
79%
Misfits
8,074 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,828 votes
5
— Meh
83%
Luther
7,674 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,159 votes
6
— Fair
82%
Big Little Lies
7,072 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,931 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,634 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The OA
6,604 votes
7
— Good
80%
Killing Eve
6,289 votes
9
— Superb
73%
What If...?
6,166 votes
6
— Fair
78%
The Orville
5,870 votes
9
— Superb
78%
Bodyguard
5,778 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Designated Survivor
5,644 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup