trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
oguzcan
0
followers
Istanbul, Turkey
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
39
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,027 votes
7
— Good
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,778 votes
7
— Good
86%
Pulp Fiction
43,516 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,117 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,181 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,120 votes
7
— Good
85%
Parasite
34,005 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,352 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,254 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
28,681 votes
7
— Good
78%
Wreck-It Ralph
28,457 votes
7
— Good
85%
Saving Private Ryan
26,338 votes
7
— Good
83%
The Departed
25,339 votes
7
— Good
74%
Brave
24,099 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,429 votes
7
— Good
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,491 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
18,848 votes
7
— Good
80%
Soul
17,700 votes
7
— Good
76%
Toy Story 4
16,659 votes
7
— Good
78%
The Gentlemen
16,393 votes
7
— Good
77%
The Butterfly Effect
15,364 votes
7
— Good
81%
Heat
13,503 votes
7
— Good
73%
First Man
10,567 votes
7
— Good
78%
Training Day
10,039 votes
7
— Good
69%
The Platform
10,541 votes
7
— Good
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,729 votes
7
— Good
72%
Bad Times at the El Royale
8,419 votes
7
— Good
80%
Downfall
6,154 votes
7
— Good
78%
Only the Brave
4,846 votes
7
— Good
75%
K-PAX
4,589 votes
7
— Good
73%
War Horse
3,984 votes
7
— Good
71%
11:14
1,335 votes
7
— Good
81%
The Legend of 1900
1,241 votes
7
— Good
77%
Interstate 60
839 votes
7
— Good
76%
The Thin Blue Line
677 votes
7
— Good
77%
Stuart: A Life Backwards
336 votes
7
— Good
76%
303
256 votes
7
— Good
70%
Sour Apples
90 votes
7
— Good
65%
Mortal World 2
89 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup