trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Miguel Costa
61
followers
Portugal
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
48
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Succession
8,334 votes
8
— Great
86%
Crash Landing on You
1,543 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,961 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,195 votes
8
— Great
84%
Mr. Queen
501 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,799 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,682 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,351 votes
8
— Great
83%
The Glory
1,424 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,838 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,424 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,922 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,628 votes
8
— Great
82%
Pyramid Game
101 votes
8
— Great
81%
Vagabond
580 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,745 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,849 votes
8
— Great
80%
Loki
15,811 votes
8
— Great
80%
Marry My Husband
367 votes
8
— Great
80%
The Night Manager
4,691 votes
8
— Great
79%
Narcos: Mexico
3,304 votes
8
— Great
79%
The Returned
1,704 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,018 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,962 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,264 votes
8
— Great
79%
BEEF
4,061 votes
8
— Great
78%
Masters of the Air
1,789 votes
8
— Great
78%
Tokyo Vice
1,825 votes
8
— Great
78%
Reborn Rich
236 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,858 votes
8
— Great
78%
And Then There Were None
2,045 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,340 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,930 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,915 votes
8
— Great
76%
Special Ops: Lioness
1,632 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,890 votes
8
— Great
75%
Hijack
2,843 votes
8
— Great
75%
Arrow
32,007 votes
8
— Great
74%
All the Light We Cannot See
1,012 votes
8
— Great
74%
The Bridge
1,582 votes
8
— Great
73%
The Kidnapping Day
53 votes
8
— Great
73%
The Golden Spoon
75 votes
8
— Great
73%
2 Broke Girls
9,059 votes
8
— Great
71%
Touch
3,117 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,270 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,384 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,166 votes
8
— Great
66%
Man Vs Bee
1,767 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup