trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dave W
VIP
5
0
followers
Edmond, Oklahoma
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
165
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
84%
Whiplash
24,808 votes
5
— Meh
83%
Dune: Part Two
17,372 votes
8
— Great
79%
Society of the Snow
5,542 votes
3
— Bad
78%
Close
1,091 votes
3
— Bad
77%
Godzilla Minus One
6,491 votes
6
— Fair
77%
Drive
19,660 votes
6
— Fair
76%
The Big Short
20,104 votes
3
— Bad
76%
The Illusionist
9,670 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,361 votes
6
— Fair
75%
Aftersun
2,649 votes
3
— Bad
75%
Poor Things
8,848 votes
3
— Bad
75%
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
4,096 votes
3
— Bad
75%
Shot Caller
7,117 votes
4
— Poor
75%
Jackie Brown
8,112 votes
3
— Bad
75%
Dunkirk
30,426 votes
6
— Fair
74%
Funny Games
1,917 votes
3
— Bad
73%
Highlander
4,981 votes
10
— Totally Ninja!
73%
BlackBerry
2,764 votes
6
— Fair
73%
Repulsion
997 votes
3
— Bad
72%
What Happened to Monday
12,216 votes
5
— Meh
72%
9
6,819 votes
4
— Poor
72%
Dredd
13,108 votes
5
— Meh
72%
Take Shelter
2,956 votes
8
— Great
72%
The Fall Guy
6,651 votes
7
— Good
71%
Dark Blue World
101 votes
3
— Bad
71%
A Simple Favor
9,498 votes
3
— Bad
71%
IF
1,903 votes
3
— Bad
71%
Monkey Man
3,410 votes
3
— Bad
71%
The Night Comes for Us
1,458 votes
3
— Bad
71%
Safe House
7,293 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Hit Man
545 votes
3
— Bad
70%
Saltburn
6,071 votes
4
— Poor
70%
Naked Lunch
1,139 votes
4
— Poor
70%
eXistenZ
3,119 votes
7
— Good
70%
Mean Dreams
349 votes
4
— Poor
70%
The Family Plan
5,347 votes
4
— Poor
70%
Colombiana
4,516 votes
3
— Bad
70%
Suncoast
503 votes
2
— Terrible
69%
The Platform
10,549 votes
4
— Poor
69%
Batla House
179 votes
3
— Bad
69%
Barbarian
7,050 votes
6
— Fair
69%
Animals
26 votes
3
— Bad
69%
Kinds of Kindness
139 votes
2
— Terrible
69%
Life
21,900 votes
8
— Great
69%
Drive
177 votes
4
— Poor
69%
Red Right Hand
1,330 votes
3
— Bad
69%
Self/less
7,338 votes
7
— Good
69%
Nightmare Alley
6,382 votes
5
— Meh
68%
We Own the Night
1,619 votes
5
— Meh
68%
Midnight Special
6,556 votes
8
— Great
68%
The Painter
778 votes
3
— Bad
68%
The Great Wall
19,731 votes
7
— Good
68%
Finestkind
775 votes
3
— Bad
67%
Damsel
6,517 votes
3
— Bad
67%
Machete
5,155 votes
3
— Bad
67%
Dead Man Down
2,695 votes
4
— Poor
67%
Anyone But You
5,938 votes
4
— Poor
67%
Slow West
1,831 votes
8
— Great
67%
A Walk Among the Tombstones
5,472 votes
6
— Fair
67%
I Care a Lot
5,632 votes
3
— Bad
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z