trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Piggylet
1
follower
An ordinary grave in Sunnybank
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Better Call Saul
24,836 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,133 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,857 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sword Art Online
4,673 votes
2
— Terrible
81%
Parasyte -the maxim-
2,912 votes
5
— Meh
85%
Your lie in April
2,115 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Akame ga Kill!
2,234 votes
7
— Good
79%
Kill la Kill
2,115 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Death Parade
2,049 votes
10
— Totally Ninja!
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,953 votes
6
— Fair
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,610 votes
2
— Terrible
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,531 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works
1,186 votes
6
— Fair
78%
Hyouka
732 votes
10
— Totally Ninja!
78%
K-ON!
732 votes
6
— Fair
85%
Nichijou - My Ordinary Life
599 votes
9
— Superb
78%
The Pet Girl of Sakurasou
586 votes
10
— Totally Ninja!
80%
From the New World
560 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Eden of the East
500 votes
6
— Fair
75%
Kokoro Connect
402 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Amagi Brilliant Park
389 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tokyo Magnitude 8.0
350 votes
6
— Fair
69%
I Can't Understand What My Husband Is Saying
280 votes
8
— Great
77%
Penguindrum
197 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Phantom: Requiem for the Phantom
187 votes
7
— Good
73%
Pokémon Generations
185 votes
6
— Fair
74%
The Long Road Home
173 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Canaan
186 votes
8
— Great
66%
Joker Game
160 votes
2
— Terrible
71%
My Bride is a Mermaid
146 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Engaged to the Unidentified
143 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Umineko: When They Cry
128 votes
7
— Good
65%
Inari Kon Kon
99 votes
8
— Great
68%
Denki-Gai
87 votes
8
— Great
61%
A Good Librarian Like a Good Shepherd
61 votes
5
— Meh
63%
Student Council's Discretion
55 votes
6
— Fair
63%
Girlish Number
50 votes
5
— Meh
57%
Re-Kan!
40 votes
6
— Fair
69%
The Advisors Alliance
23 votes
1
— Weak Sauce :(
41%
Petit Eva: Evangelion@School
31 votes
6
— Fair
44%
South Sea Tomb
19 votes
3
— Bad
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup