trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Oopy Doopy
7
followers
Sofia, Bulgaria
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
129
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,410 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,547 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,119 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,074 votes
7
— Good
85%
Friends
41,455 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,097 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,798 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
House
30,003 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,870 votes
6
— Fair
86%
The Office
27,477 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
Westworld
25,899 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,532 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,379 votes
1
— Weak Sauce :(
87%
Better Call Saul
25,159 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,952 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
House of Cards
24,260 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,148 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Fringe
23,427 votes
1
— Weak Sauce :(
82%
The Simpsons
22,728 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,154 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,295 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Futurama
19,622 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,250 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
18,889 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Dark
17,111 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,575 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,296 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,641 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
The Vampire Diaries
15,481 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Fargo
15,423 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,787 votes
1
— Weak Sauce :(
74%
Heroes
13,733 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
Sex Education
13,717 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,687 votes
2
— Terrible
84%
Scrubs
13,399 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
The IT Crowd
13,110 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,370 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
The Mentalist
12,343 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
Mindhunter
12,163 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,144 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Castle
11,677 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
Spartacus
11,413 votes
10
— Totally Ninja!
82%
24
11,248 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
How to Get Away with Murder
10,221 votes
1
— Weak Sauce :(
82%
House of the Dragon
10,129 votes
2
— Terrible
83%
White Collar
10,071 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Bones
9,844 votes
1
— Weak Sauce :(
82%
Love, Death & Robots
9,806 votes
9
— Superb
76%
American Dad!
8,368 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
Glee
8,303 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Smallville
8,191 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
One-Punch Man
8,141 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Black Sails
7,822 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,655 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,284 votes
2
— Terrible
86%
Top Gear
7,233 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,048 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Entourage
6,073 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Warehouse 13
5,666 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Desperate Housewives
5,578 votes
1
— Weak Sauce :(
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup