Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
oppy1984
VIP
5
1
Follower
2
Following
Delta Eridani
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
House
30,648 votes
9
— Superb
84%
Community
20,757 votes
9
— Superb
86%
Futurama
20,113 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,962 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,871 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,421 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,958 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,449 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,633 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,324 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,434 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
7,108 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,527 votes
9
— Superb
81%
Eureka
6,320 votes
9
— Superb
76%
Santa Clarita Diet
4,686 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,475 votes
9
— Superb
77%
Marco Polo
4,011 votes
9
— Superb
89%
The West Wing
3,898 votes
9
— Superb
87%
Batman: The Animated Series
3,243 votes
9
— Superb
85%
Black Books
2,948 votes
9
— Superb
85%
Black Books
2,948 votes
9
— Superb
82%
Harley Quinn
2,439 votes
9
— Superb
74%
The Ranch
1,706 votes
9
— Superb
82%
The Unit
1,445 votes
9
— Superb
84%
Invader ZIM
1,142 votes
9
— Superb
80%
Metalocalypse
772 votes
9
— Superb
83%
Spooks
721 votes
9
— Superb
76%
Loudermilk
522 votes
9
— Superb
77%
Tacoma FD
422 votes
9
— Superb
70%
Grounded for Life
328 votes
9
— Superb
74%
Titus
190 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch