trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Oskars Bernhards
0
followers
Latvia
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
198
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
78%
Doctor Strange
65,884 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,415 votes
7
— Good
78%
Avatar
60,057 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,639 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,506 votes
7
— Good
81%
Iron Man
53,973 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,714 votes
7
— Good
79%
Moana
48,980 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,208 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,364 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,514 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,635 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,824 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,352 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,346 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,587 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,590 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,518 votes
7
— Good
78%
Titanic
30,799 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,413 votes
7
— Good
79%
Shrek
30,308 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,842 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,164 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,531 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,469 votes
7
— Good
77%
Skyfall
24,227 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,047 votes
7
— Good
75%
Sicario
23,934 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,426 votes
7
— Good
68%
Ted
22,370 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,233 votes
7
— Good
75%
X-Men
22,061 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,603 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,421 votes
7
— Good
81%
The Sixth Sense
21,257 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,232 votes
7
— Good
76%
Watchmen
20,972 votes
7
— Good
76%
Ice Age
20,693 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
20,648 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,234 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,049 votes
7
— Good
73%
Furious 7
19,510 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,450 votes
7
— Good
80%
American Beauty
18,936 votes
7
— Good
73%
X2
18,050 votes
7
— Good
75%
The Lego Batman Movie
17,648 votes
7
— Good
77%
Life of Pi
17,579 votes
7
— Good
72%
We're the Millers
17,557 votes
7
— Good
72%
Don't Breathe
17,185 votes
7
— Good
73%
Madagascar
16,984 votes
7
— Good
72%
The Fast and the Furious
16,905 votes
7
— Good
71%
Fast & Furious 6
16,048 votes
7
— Good
78%
E.T. the Extra-Terrestrial
15,720 votes
7
— Good
72%
The Cabin in the Woods
15,690 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,566 votes
7
— Good
70%
Us
15,411 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,248 votes
7
— Good
70%
The Da Vinci Code
15,126 votes
7
— Good
76%
The Little Mermaid
14,921 votes
7
— Good
75%
Bridge of Spies
14,729 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup