Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ottilia Simon
1
Follower
1
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
82
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
100,813 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
27,431 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
26,357 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
17,119 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,806 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,588 votes
6
— Fair
85%
Black Mirror
29,999 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Vincenzo
1,263 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
55,103 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,777 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Bear
7,960 votes
8
— Great
84%
Vikings
26,248 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,969 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,712 votes
6
— Fair
83%
Suits
24,991 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
26,575 votes
9
— Superb
83%
The Originals
7,551 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
14,332 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
26,126 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,380 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mare of Easttown
5,601 votes
5
— Meh
82%
Slow Horses
3,453 votes
7
— Good
81%
Silo
5,938 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek
4,449 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
23,499 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
33,703 votes
7
— Good
81%
How to Get Away with Murder
10,409 votes
9
— Superb
80%
Grace and Frankie
2,384 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,480 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lie to Me
7,421 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
16,584 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
18,135 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bates Motel
8,059 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,824 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
62,382 votes
10
— Bazinga!
79%
From
3,664 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Bones
10,004 votes
9
— Superb
79%
The Good Doctor
7,200 votes
2
— Terrible
78%
The Vampire Diaries
15,803 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
20,894 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Dead to Me
3,394 votes
4
— Poor
77%
The Lincoln Lawyer
1,823 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
15,168 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Good Girls
2,744 votes
9
— Superb
77%
Reign
2,744 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,376 votes
3
— Bad
77%
Gotham
15,453 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,576 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Superstore
4,839 votes
6
— Fair
76%
His Dark Materials
5,302 votes
9
— Superb
76%
See
4,994 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,575 votes
9
— Superb
76%
Legacies
2,349 votes
6
— Fair
76%
Superman & Lois
2,282 votes
4
— Poor
75%
Lost in Space
7,074 votes
8
— Great
75%
Sweet Home
2,040 votes
9
— Superb
75%
Hijack
3,080 votes
9
— Superb
75%
Arrow
32,411 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Timeless
3,327 votes
8
— Great
74%
The Game: Towards Zero
41 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch