trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
OutlawAssassin
17
followers
Sherwood Forest
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
219
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
91%
Avatar: The Last Airbender
18,628 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
25,984 votes
8
— Great
89%
Critical Role
277 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,991 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,097 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Bad Buddy
295 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,659 votes
9
— Superb
86%
SKAM
1,475 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,376 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Heartstopper
2,923 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,328 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,907 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,769 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,589 votes
7
— Good
85%
Pride and Prejudice
1,370 votes
8
— Great
85%
Friends
41,292 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,829 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,731 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Veronica Mars
5,157 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,063 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,438 votes
6
— Fair
84%
Spartacus
11,388 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,096 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,005 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,619 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,926 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,317 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,890 votes
7
— Good
83%
Please Like Me
1,236 votes
7
— Good
83%
Young Royals
1,531 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,183 votes
7
— Good
83%
Heartland
587 votes
7
— Good
83%
The Originals
7,405 votes
8
— Great
83%
The Lizzie Bennet Diaries
196 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,890 votes
8
— Great
82%
A Tale of Thousand Stars
182 votes
10
— Totally Ninja!
82%
House of the Dragon
9,756 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,209 votes
8
— Great
82%
Outlander
6,927 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Vox Machina
1,809 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,798 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,369 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,359 votes
9
— Superb
82%
Trollhunters: Tales of Arcadia
1,117 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,660 votes
9
— Superb
82%
Midnight Series: Moonlight Chicken
92 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,109 votes
8
— Great
81%
Gentleman Jack
688 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skip Beat!
184 votes
7
— Good
81%
Unforgotten
736 votes
8
— Great
81%
Ouran High School Host Club
1,104 votes
9
— Superb
81%
How to Get Away with Murder
10,200 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,287 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,632 votes
7
— Good
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,822 votes
7
— Good
80%
Carmilla
243 votes
8
— Great
80%
One Tree Hill
2,896 votes
6
— Fair
80%
Teen Wolf
9,819 votes
8
— Great
80%
The Fosters
1,687 votes
7
— Good
80%
9-1-1
3,092 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup