trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
palharesf
7
followers
New York, NY
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
74
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
1,907 votes
9
— Superb
90%
The Lord of the Rings: The Two Towers (Extended)
2,031 votes
9
— Superb
90%
Son of Ox
1 vote
9
— Superb
86%
Pulp Fiction
43,328 votes
9
— Superb
86%
Life Is Beautiful
11,056 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,039 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,530 votes
9
— Superb
85%
Saving Private Ryan
26,217 votes
9
— Superb
85%
Parasite
33,852 votes
9
— Superb
85%
Princess Mononoke
12,295 votes
9
— Superb
85%
Gladiator
32,522 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,473 votes
9
— Superb
83%
The Departed
25,249 votes
9
— Superb
83%
Oldboy
13,391 votes
9
— Superb
82%
13th
2,052 votes
9
— Superb
82%
Elite Squad
3,362 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
28,535 votes
9
— Superb
81%
The Shining
23,860 votes
9
— Superb
81%
The Hunt
6,344 votes
9
— Superb
81%
Portrait of a Lady on Fire
3,454 votes
9
— Superb
81%
1917
24,721 votes
9
— Superb
81%
Departures
971 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,936 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
49,048 votes
9
— Superb
79%
Wild Tales
5,101 votes
9
— Superb
79%
Flee
632 votes
9
— Superb
79%
Captain Fantastic
12,233 votes
9
— Superb
79%
Aquarius
656 votes
9
— Superb
79%
Sidewalls
413 votes
9
— Superb
78%
Amores Perros
2,914 votes
9
— Superb
78%
Captain Phillips
14,659 votes
9
— Superb
78%
Little Women
8,243 votes
9
— Superb
78%
Past Lives
3,932 votes
9
— Superb
78%
A State of Mind
20 votes
9
— Superb
77%
Dogville
2,376 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,806 votes
9
— Superb
76%
The Whale
7,692 votes
9
— Superb
76%
Toy Story 4
16,613 votes
9
— Superb
76%
Another Round
5,568 votes
9
— Superb
76%
The Last of the Mohicans
4,203 votes
9
— Superb
76%
Watchmen
20,918 votes
9
— Superb
76%
The Farewell
2,909 votes
9
— Superb
76%
The Motorcycle Diaries
1,389 votes
9
— Superb
76%
One Child Nation
342 votes
9
— Superb
76%
The Worst Person in the World
2,410 votes
9
— Superb
75%
Jackie Brown
8,075 votes
9
— Superb
75%
Dunkirk
30,341 votes
9
— Superb
74%
Anatomy of a Fall
4,608 votes
9
— Superb
74%
The Banshees of Inisherin
6,964 votes
9
— Superb
74%
War Dogs
19,061 votes
9
— Superb
74%
Drive My Car
2,008 votes
9
— Superb
74%
American Sniper
19,430 votes
9
— Superb
74%
C'mon C'mon
1,062 votes
9
— Superb
73%
No
491 votes
9
— Superb
73%
Dolemite Is My Name
2,935 votes
9
— Superb
73%
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)
17,658 votes
9
— Superb
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,890 votes
9
— Superb
72%
Belfast
2,938 votes
9
— Superb
72%
Tenet
25,467 votes
9
— Superb
72%
Aladdin
19,027 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup