trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Project·Oasis
VIP
6
24
followers
Germany
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
197
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
131,366 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,498 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,866 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,098 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,219 votes
8
— Great
85%
Friends
41,448 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,557 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,790 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,152 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,886 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,142 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,520 votes
7
— Good
91%
Band of Brothers
16,567 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,094 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,544 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,125 votes
6
— Fair
85%
Narcos
14,917 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,138 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,396 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,104 votes
6
— Fair
85%
Seinfeld
12,191 votes
6
— Fair
85%
The X-Files
12,139 votes
6
— Fair
66%
Under the Dome
12,696 votes
4
— Poor
78%
Altered Carbon
11,209 votes
6
— Fair
83%
The Haunting of Hill House
10,708 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,113 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,940 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,305 votes
5
— Meh
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
6
— Fair
83%
Luther
7,671 votes
6
— Fair
86%
Top Gear
7,231 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,414 votes
6
— Fair
88%
Cowboy Bebop
6,779 votes
6
— Fair
68%
Revolution
7,637 votes
2
— Terrible
77%
Marvel's Agent Carter
6,925 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,817 votes
6
— Fair
69%
Obi-Wan Kenobi
7,250 votes
7
— Good
75%
Lost in Space
6,907 votes
6
— Fair
69%
The Book of Boba Fett
7,141 votes
7
— Good
81%
Eureka
6,243 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,272 votes
6
— Fair
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,020 votes
6
— Fair
81%
Ray Donovan
5,639 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,105 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Almost Human
5,384 votes
5
— Meh
72%
Disenchantment
5,412 votes
4
— Poor
69%
Terra Nova
5,466 votes
5
— Meh
91%
Planet Earth
4,719 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,827 votes
8
— Great
83%
MythBusters
4,723 votes
7
— Good
77%
My Name Is Earl
4,870 votes
7
— Good
76%
See
4,821 votes
7
— Good
75%
Shadow and Bone
4,849 votes
5
— Meh
80%
The Night Manager
4,682 votes
7
— Good
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,666 votes
7
— Good
88%
Over the Garden Wall
4,173 votes
4
— Poor
83%
Louie
4,223 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,831 votes
8
— Great
74%
Maniac
4,202 votes
7
— Good
77%
Marco Polo
3,961 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup