trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Patodesu
3
followers
your momma's house
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
33
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,899 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,619 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,953 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,714 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
46,578 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
44,227 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Shawshank Redemption
42,665 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Back to the Future
39,248 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,990 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Hunger Games
39,637 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,250 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,841 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ready Player One
36,593 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,349 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Titanic
30,852 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,865 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Everything Everywhere All at Once
22,930 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,673 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Oppenheimer
21,465 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Social Network
21,731 votes
10
— Totally Ninja!
80%
American Beauty
18,956 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,461 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,442 votes
10
— Totally Ninja!
76%
(500) Days of Summer
13,859 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Pursuit of Happyness
12,774 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Dead Poets Society
12,475 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Swiss Army Man
7,820 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Triangle of Sadness
5,875 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,689 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Waking Life
1,237 votes
10
— Totally Ninja!
71%
X+Y
1,230 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Naked Lunch
1,140 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Solanin
48 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup