trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Pedro
VIP
10
51
followers
Portugal
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
135
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
130,929 votes
8
— Great
81%
Lost
32,661 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
25,957 votes
8
— Great
84%
Suits
24,199 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,911 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,718 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,596 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,050 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,054 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,571 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,374 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,731 votes
8
— Great
82%
Castle
11,659 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,026 votes
8
— Great
76%
You
10,122 votes
8
— Great
79%
Bones
9,817 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,293 votes
8
— Great
81%
Eureka
6,235 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,369 votes
8
— Great
80%
Burn Notice
5,373 votes
8
— Great
80%
Taboo
5,322 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,156 votes
8
— Great
81%
Silo
5,212 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
4,987 votes
8
— Great
80%
Atypical
4,952 votes
8
— Great
83%
What We Do in the Shadows
4,667 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,847 votes
8
— Great
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,691 votes
8
— Great
76%
Superstore
4,567 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,333 votes
8
— Great
80%
Forever
3,897 votes
8
— Great
80%
The Rookie
3,599 votes
8
— Great
73%
1899
3,624 votes
8
— Great
77%
Dead to Me
3,288 votes
8
— Great
77%
The Fall of the House of Usher
3,029 votes
8
— Great
81%
Slow Horses
2,898 votes
8
— Great
77%
Your Honor
2,523 votes
8
— Great
74%
Future Man
2,322 votes
8
— Great
82%
Rectify
1,864 votes
8
— Great
78%
Goliath
1,870 votes
8
— Great
72%
Hunters
1,925 votes
8
— Great
81%
Life
1,758 votes
8
— Great
75%
Awake
1,761 votes
8
— Great
76%
Perception
1,738 votes
8
— Great
78%
The Kominsky Method
1,376 votes
8
— Great
76%
Prodigal Son
1,348 votes
8
— Great
76%
Mr. Mercedes
1,326 votes
8
— Great
75%
Pennyworth
1,200 votes
8
— Great
74%
A Young Doctor's Notebook
1,164 votes
8
— Great
73%
Medium
1,075 votes
8
— Great
81%
Bosch: Legacy
1,007 votes
8
— Great
81%
Wayne
981 votes
8
— Great
72%
Marianne
979 votes
8
— Great
74%
The Glades
946 votes
8
— Great
81%
Friday Night Dinner
845 votes
8
— Great
80%
Code Black
837 votes
8
— Great
76%
River
819 votes
8
— Great
74%
Criminal: United Kingdom
790 votes
8
— Great
80%
Shetland
640 votes
8
— Great
71%
Tin Star
662 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup