trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
vicente costas lorenzo
VIP
2
0
followers
Vigo, Galicia
46
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
112
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
90%
Firefly
17,600 votes
10
— Totally Ninja!
89%
The West Wing
3,828 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,233 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,184 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,129 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,452 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,591 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,251 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,405 votes
9
— Superb
85%
House
29,966 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,111 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,556 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,252 votes
9
— Superb
84%
She-Ra and the Princesses of Power
1,385 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,493 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,469 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,084 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,654 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,856 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,205 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,114 votes
9
— Superb
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,577 votes
9
— Superb
82%
House of the Dragon
10,009 votes
9
— Superb
82%
Star Wars: Andor
6,366 votes
9
— Superb
82%
Trollhunters: Tales of Arcadia
1,124 votes
9
— Superb
81%
Eureka
6,241 votes
9
— Superb
81%
The Ministry of Time
592 votes
9
— Superb
81%
Star Trek
4,354 votes
9
— Superb
80%
Gargoyles
651 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,905 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,718 votes
9
— Superb
80%
Phineas and Ferb
1,901 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,912 votes
9
— Superb
79%
Warehouse 13
5,664 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,225 votes
9
— Superb
79%
Reacher
6,514 votes
9
— Superb
79%
Once Upon a Time... Life
285 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,502 votes
9
— Superb
79%
Green Eggs and Ham
177 votes
6
— Fair
78%
MacGyver
1,880 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,199 votes
9
— Superb
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,406 votes
9
— Superb
78%
Star Wars Rebels
3,416 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,667 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,266 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,081 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,921 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,868 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,209 votes
8
— Great
76%
Carmen Sandiego
617 votes
8
— Great
76%
Lupin
5,995 votes
9
— Superb
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,445 votes
8
— Great
76%
Hanna
2,575 votes
8
— Great
75%
Carnival Row
3,992 votes
8
— Great
75%
The A-Team
1,596 votes
8
— Great
75%
The Musketeers
1,582 votes
8
— Great
75%
Jurassic World: Camp Cretaceous
584 votes
8
— Great
74%
Blindspot
6,759 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,194 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,536 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup