trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Vlad Tepes
VIP
4
8
followers
The Milky Way
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
85
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
75%
Wonder Woman
56,538 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,892 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
49,017 votes
8
— Great
80%
Inside Out
44,039 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,547 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,795 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
37,068 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,588 votes
8
— Great
74%
It
29,153 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,779 votes
8
— Great
67%
Lucy
29,121 votes
8
— Great
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,634 votes
8
— Great
69%
Spectre
23,250 votes
8
— Great
74%
The Jungle Book
22,203 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
21,798 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,332 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,470 votes
8
— Great
76%
Nobody
19,376 votes
8
— Great
73%
Furious 7
19,524 votes
8
— Great
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,198 votes
8
— Great
66%
Transformers: The Last Knight
19,121 votes
8
— Great
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,267 votes
8
— Great
72%
Bumblebee
15,709 votes
8
— Great
74%
Kung Fu Panda 3
15,164 votes
8
— Great
73%
Frozen II
15,055 votes
8
— Great
68%
Rampage
15,547 votes
8
— Great
61%
The Matrix Resurrections
16,405 votes
8
— Great
68%
Godzilla vs. Kong
15,106 votes
8
— Great
68%
Quantum of Solace
13,964 votes
8
— Great
69%
Underworld: Blood Wars
13,821 votes
8
— Great
77%
Die Hard: With a Vengeance
13,019 votes
8
— Great
65%
Black Adam
14,119 votes
8
— Great
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,202 votes
8
— Great
64%
Pacific Rim: Uprising
13,878 votes
8
— Great
76%
Raya and the Last Dragon
12,299 votes
8
— Great
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,717 votes
8
— Great
73%
Bad Boys
12,130 votes
8
— Great
60%
Jupiter Ascending
13,147 votes
8
— Great
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,590 votes
8
— Great
63%
Mortal Kombat
12,164 votes
8
— Great
75%
Gremlins
11,171 votes
8
— Great
71%
Hellboy
11,424 votes
8
— Great
67%
Dracula Untold
10,738 votes
8
— Great
74%
Speed
10,223 votes
8
— Great
66%
The Last Witch Hunter
10,790 votes
8
— Great
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,761 votes
8
— Great
61%
F9
10,877 votes
8
— Great
57%
Morbius
10,878 votes
8
— Great
74%
The Princess and the Frog
9,341 votes
8
— Great
66%
The Expendables 3
9,732 votes
8
— Great
77%
First Blood
8,897 votes
8
— Great
75%
Halloween
8,959 votes
8
— Great
73%
The Equalizer 3
8,742 votes
8
— Great
71%
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
8,817 votes
8
— Great
60%
Hellboy
9,454 votes
8
— Great
65%
Hitman: Agent 47
8,987 votes
8
— Great
71%
The Chronicles of Riddick
8,450 votes
8
— Great
73%
Elemental
8,007 votes
8
— Great
70%
Underworld: Evolution
7,941 votes
8
— Great
73%
GoldenEye
7,533 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup