trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Phil
VIP
EP
9
846
followers
Dublin
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
Rated At
2020-01-01T00:00:00Z
2020-12-31T23:59:59Z
258
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
81%
How I Met Your Mother
41,449 votes
6
— Fair
85%
Friends
41,342 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,384 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,767 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,327 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,818 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,282 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,673 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,423 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,564 votes
8
— Great
84%
South Park
19,182 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,421 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,490 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,454 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,076 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,083 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,116 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,787 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,059 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,423 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,180 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,727 votes
10
— Totally Ninja!
76%
American Dad!
8,337 votes
7
— Good
85%
One-Punch Man
8,100 votes
7
— Good
88%
Gravity Falls
7,939 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That '70s Show
7,887 votes
8
— Great
79%
Legion
6,956 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,536 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,261 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,096 votes
6
— Fair
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,013 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,435 votes
9
— Superb
80%
Castlevania
5,112 votes
6
— Fair
89%
Cosmos
5,068 votes
10
— Totally Ninja!
83%
My Hero Academia
4,969 votes
8
— Great
83%
What We Do in the Shadows
4,681 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,671 votes
8
— Great
72%
Raised by Wolves
4,414 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,327 votes
9
— Superb
65%
Space Force
3,692 votes
6
— Fair
82%
Bleach
3,593 votes
8
— Great
86%
The Last Dance
3,523 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Married... with Children
3,444 votes
9
— Superb
74%
The Outsider
3,364 votes
9
— Superb
81%
The Daily Show
3,299 votes
8
— Great
81%
The Inbetweeners
3,294 votes
9
— Superb
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,274 votes
10
— Totally Ninja!
79%
SpongeBob SquarePants
3,257 votes
8
— Great
75%
Devs
3,141 votes
8
— Great
80%
Final Space
3,031 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,904 votes
8
— Great
85%
Mob Psycho 100
2,856 votes
9
— Superb
79%
Happy Endings
2,699 votes
9
— Superb
84%
Derry Girls
2,546 votes
9
— Superb
75%
The Terror
2,489 votes
9
— Superb
76%
Pokémon
2,465 votes
6
— Fair
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,450 votes
9
— Superb
73%
Saturday Night Live
2,390 votes
9
— Superb
75%
Survivor
2,384 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harley Quinn
2,351 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2020-01-01T00:00:00Z2020-12-31T23:59:59Z