Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Alby
0
Followers
0
Following
Alexandria, Virginia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
58
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
The Sopranos
15,832 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,699 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,934 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
134,647 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
7,023 votes
8
— Great
87%
Rick and Morty
30,717 votes
8
— Great
86%
Succession
8,902 votes
8
— Great
86%
Sherlock Holmes
474 votes
8
— Great
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,438 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,758 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,955 votes
8
— Great
84%
Samurai Jack
1,937 votes
8
— Great
84%
Community
20,865 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,745 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,236 votes
8
— Great
84%
Gurren Lagann
2,176 votes
8
— Great
84%
Invader ZIM
1,147 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,698 votes
8
— Great
84%
Letterkenny
1,406 votes
8
— Great
83%
The Colbert Report
1,824 votes
8
— Great
83%
Psych
6,747 votes
8
— Great
83%
I Love Lucy
610 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,948 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,332 votes
8
— Great
82%
Hustle
998 votes
8
— Great
81%
Rake
297 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,308 votes
8
— Great
80%
NCIS
7,823 votes
8
— Great
80%
Shoresy
367 votes
8
— Great
79%
DuckTales
1,318 votes
8
— Great
79%
Reacher
7,017 votes
8
— Great
79%
Blue Mountain State
2,843 votes
8
— Great
78%
Dave
1,155 votes
8
— Great
78%
Going Postal
439 votes
8
— Great
78%
GTO: Great Teacher Onizuka
120 votes
8
— Great
78%
James May's Cars of the People
82 votes
8
— Great
78%
Shrinking
2,255 votes
8
— Great
78%
Mike Tyson Mysteries
306 votes
8
— Great
78%
Soul Eater
1,517 votes
8
— Great
77%
DARKER THAN BLACK
1,057 votes
8
— Great
77%
The Man in the High Castle
7,004 votes
8
— Great
77%
WandaVision
17,029 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
15,168 votes
8
— Great
76%
Pinky and the Brain
988 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,302 votes
8
— Great
76%
The Escape Artist
424 votes
8
— Great
76%
GLOW
2,781 votes
8
— Great
76%
Hellsing
1,392 votes
8
— Great
75%
Video Game High School
846 votes
8
— Great
75%
Constantine
5,055 votes
8
— Great
74%
Royal Pains
1,495 votes
8
— Great
73%
Perry Mason
1,215 votes
8
— Great
72%
The Odd Couple
119 votes
8
— Great
72%
Deadloch
457 votes
8
— Great
71%
The Wheel of Time
4,651 votes
8
— Great
70%
Outer Range
1,512 votes
8
— Great
68%
Speed Grapher
117 votes
8
— Great
62%
Rake (US)
272 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch