Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Pip_2005
VIP
4
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
223
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,338 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
18,077 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,889 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,817 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,399 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,906 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,546 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
10,064 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,163 votes
7
— Good
74%
Star Trek: Discovery
8,767 votes
7
— Good
79%
Weeds
8,231 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,550 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,401 votes
7
— Good
73%
The Following
6,885 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,878 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,747 votes
7
— Good
81%
Eureka
6,320 votes
7
— Good
73%
Titans
5,816 votes
7
— Good
77%
Preacher
5,750 votes
7
— Good
79%
Warehouse 13
5,724 votes
7
— Good
75%
The Last Ship
5,654 votes
7
— Good
77%
Foundation
5,494 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,279 votes
7
— Good
78%
Da Vinci's Demons
5,216 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,171 votes
7
— Good
76%
See
4,956 votes
7
— Good
77%
My Name Is Earl
4,953 votes
7
— Good
73%
Halo
4,825 votes
7
— Good
71%
The Wheel of Time
4,615 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,519 votes
7
— Good
72%
Raised by Wolves
4,506 votes
7
— Good
81%
Leverage
3,931 votes
7
— Good
73%
Ahsoka
3,881 votes
7
— Good
75%
Doom Patrol
3,793 votes
7
— Good
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,736 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,485 votes
7
— Good
79%
From
3,470 votes
7
— Good
75%
The Peripheral
3,433 votes
7
— Good
75%
Devs
3,300 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,297 votes
7
— Good
73%
Colony
3,216 votes
7
— Good
76%
Yellowjackets
3,161 votes
7
— Good
70%
The Flight Attendant
3,120 votes
7
— Good
75%
Hijack
3,034 votes
7
— Good
75%
Ballers
2,973 votes
7
— Good
77%
Masters of Sex
2,894 votes
7
— Good
72%
The Undoing
2,733 votes
7
— Good
77%
Your Honor
2,712 votes
7
— Good
75%
Wilfred
2,706 votes
7
— Good
76%
Defending Jacob
2,601 votes
7
— Good
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,583 votes
7
— Good
79%
The Borgias
2,546 votes
7
— Good
77%
King of the Hill
2,538 votes
7
— Good
75%
House of Lies
2,494 votes
7
— Good
76%
Mythic Quest
2,487 votes
7
— Good
73%
Castle Rock
2,484 votes
7
— Good
74%
Servant
2,466 votes
7
— Good
72%
Lovecraft Country
2,411 votes
7
— Good
76%
Killjoys
2,399 votes
7
— Good
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,396 votes
7
— Good
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch