trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
pixibuex
6
followers
Omicron Persei 8
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
96,705 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
46,973 votes
9
— Superb
85%
House
29,810 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,571 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,537 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Behzat Ç.: An Ankara Policeman
169 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,116 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,514 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,448 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Downton Abbey
7,713 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,146 votes
8
— Great
84%
This Is Us
5,769 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,830 votes
8
— Great
83%
Luther
7,630 votes
8
— Great
83%
Young Royals
1,519 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,573 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,394 votes
6
— Fair
82%
Parenthood
1,546 votes
10
— Totally Ninja!
82%
24
11,195 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,286 votes
7
— Good
80%
One Tree Hill
2,885 votes
9
— Superb
80%
Black Money Love
80 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,682 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Scandal
4,774 votes
6
— Fair
79%
Happy Endings
2,692 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Life in Pieces
901 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Affair
2,143 votes
9
— Superb
76%
The Comeback
348 votes
8
— Great
75%
Episodes
2,261 votes
10
— Totally Ninja!
74%
A Young Doctor's Notebook
1,160 votes
6
— Fair
74%
Life Unexpected
675 votes
8
— Great
73%
Cougar Town
2,663 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Dawson's Creek
1,471 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Private Practice
1,334 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Girls
3,708 votes
6
— Fair
70%
We Are Who We Are
462 votes
3
— Bad
68%
Remember Darling
15 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Gift
369 votes
2
— Terrible
62%
Web Therapy
247 votes
7
— Good
13%
Bunu Bi' Düşünün
3 votes
1
— Weak Sauce :(
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup