trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
piyazino
4
followers
Antalya, Antalya
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
787
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
12
13
14
89%
Game of Thrones
131,144 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,272 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,007 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,914 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,146 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,470 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,025 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,403 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,782 votes
7
— Good
86%
The Office
27,358 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,052 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,829 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,467 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,057 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,233 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,129 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,115 votes
5
— Meh
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,980 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,764 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,644 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,441 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,107 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,071 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
19,677 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,474 votes
6
— Fair
84%
The Queen's Gambit
18,051 votes
7
— Good
82%
Money Heist
17,243 votes
6
— Fair
86%
Dark
17,041 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,890 votes
5
— Meh
77%
WandaVision
16,244 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,225 votes
7
— Good
80%
Loki
15,679 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,504 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,389 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,206 votes
5
— Meh
91%
The Sopranos
15,174 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,084 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,890 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,857 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,611 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,082 votes
5
— Meh
80%
Sex Education
13,673 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,651 votes
7
— Good
86%
The IT Crowd
13,087 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,753 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,588 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,385 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,343 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,158 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,114 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,812 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,398 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,304 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,260 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,194 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,186 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,066 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,006 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,805 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,676 votes
8
— Great
1
2
3
12
13
14
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup