trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Pol Paradell
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
72,670 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,957 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,711 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,552 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,774 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,252 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,513 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,814 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,202 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,382 votes
7
— Good
85%
Parasite
34,081 votes
7
— Good
70%
Venom
33,847 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,855 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,132 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,295 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,585 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,284 votes
7
— Good
79%
Her
23,213 votes
7
— Good
69%
Life
21,916 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,455 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,083 votes
7
— Good
65%
Spider-Man 3
20,777 votes
7
— Good
74%
Independence Day
19,545 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,161 votes
7
— Good
77%
Minority Report
17,559 votes
7
— Good
75%
Jumanji
17,154 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,419 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,180 votes
7
— Good
87%
Your Name.
14,999 votes
7
— Good
70%
Ender's Game
14,974 votes
7
— Good
66%
Allegiant
14,954 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,363 votes
7
— Good
61%
The 5th Wave
14,324 votes
7
— Good
69%
The Platform
10,558 votes
7
— Good
59%
Fantasy Island
6,036 votes
7
— Good
59%
Vivarium
5,218 votes
7
— Good
67%
Archive
2,743 votes
7
— Good
66%
Oxygen
2,718 votes
7
— Good
64%
Lord, All Men Can't Be Dogs
34 votes
7
— Good
76%
Deceived
22 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup