trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Anton.Sarri
VIP
5
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Mindhunter
12,159 votes
7
— Good
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,362 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,136 votes
9
— Superb
75%
American Gods
6,790 votes
7
— Good
83%
Fullmetal Alchemist
3,849 votes
7
— Good
75%
Tokyo Ghoul
3,481 votes
7
— Good
85%
Mob Psycho 100
2,871 votes
8
— Great
81%
Parasyte -the maxim-
2,934 votes
6
— Fair
84%
Violet Evergarden
2,140 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Psycho-Pass
1,899 votes
9
— Superb
75%
Devilman Crybaby
1,954 votes
8
— Great
79%
Noragami
1,728 votes
9
— Superb
86%
Goblin
1,514 votes
8
— Great
76%
Prodigal Son
1,352 votes
6
— Fair
73%
Kakegurui
1,315 votes
8
— Great
72%
The Tick
1,272 votes
8
— Great
80%
Sailor Moon
920 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Bungo Stray Dogs
850 votes
7
— Good
78%
Saga of Tanya the Evil
754 votes
7
— Good
73%
The Little Drummer Girl
678 votes
7
— Good
69%
B: The Beginning
577 votes
7
— Good
72%
The Mantis
519 votes
6
— Fair
69%
The ABC Murders
508 votes
8
— Great
75%
All or Nothing: Manchester City
325 votes
10
— Totally Ninja!
73%
After the Rain
249 votes
9
— Superb
63%
A.I.C.O. -Incarnation-
259 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Tanaka-kun Is Always Listless
204 votes
8
— Great
65%
Back Street Girls -GOKUDOLS-
163 votes
8
— Great
74%
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-
138 votes
7
— Good
71%
Miss Sherlock
123 votes
7
— Good
66%
All Out!!
118 votes
7
— Good
69%
Hakata Tonkotsu Ramens
111 votes
8
— Great
63%
Cagaster of an Insect Cage
97 votes
8
— Great
61%
BEATLESS
95 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
Hozuki's Coolheadedness
72 votes
9
— Superb
62%
Mob Psycho 100
57 votes
6
— Fair
60%
Holmes of Kyoto
41 votes
7
— Good
70%
Smoking
32 votes
7
— Good
61%
Atami's Police Investigators
13 votes
9
— Superb
50%
Tsubaki Stationery Store
2 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup