trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Predator
VIP
42
followers
Front of a screen
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
The Martian
51,844 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,800 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,698 votes
9
— Superb
75%
Now You See Me
33,635 votes
9
— Superb
77%
Sully
20,432 votes
9
— Superb
72%
The Suicide Squad
20,494 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,065 votes
9
— Superb
73%
The Mummy
16,353 votes
9
— Superb
71%
Extraction
12,793 votes
9
— Superb
70%
Escape Plan
11,072 votes
9
— Superb
78%
Training Day
10,063 votes
9
— Superb
74%
School of Rock
10,211 votes
9
— Superb
68%
The Expendables 2
10,457 votes
9
— Superb
76%
RoboCop
9,682 votes
9
— Superb
75%
The Town
9,711 votes
9
— Superb
66%
The Expendables 3
9,739 votes
9
— Superb
75%
The Karate Kid
8,849 votes
9
— Superb
68%
Just Go with It
8,207 votes
9
— Superb
63%
Bride Wars
3,096 votes
9
— Superb
76%
The Siege of Jadotville
2,452 votes
9
— Superb
75%
A Million Miles Away
1,297 votes
9
— Superb
71%
Pushpa: The Rise
481 votes
9
— Superb
81%
Asuran
200 votes
9
— Superb
77%
Sarpatta Parambarai
138 votes
9
— Superb
74%
Irudhi Suttru
142 votes
9
— Superb
76%
Bad
132 votes
9
— Superb
75%
Parking
119 votes
9
— Superb
81%
Vaaranam Aayiram
96 votes
9
— Superb
80%
Padayappa
73 votes
9
— Superb
80%
Panchatanthiram
72 votes
9
— Superb
79%
Alaipayuthey
70 votes
9
— Superb
70%
Billa
55 votes
9
— Superb
71%
Saamy
42 votes
9
— Superb
64%
Padmini
27 votes
9
— Superb
77%
Vazhakku Enn 18/9
18 votes
9
— Superb
67%
Unnale Unnale
15 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup