Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Prøvawkative
0
Followers
0
Following
Milky Way Galaxy, Earth, United States
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
92
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
100,170 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
27,167 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
134,054 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,960 votes
8
— Great
87%
Rick and Morty
30,499 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
28,514 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
9,616 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
12,606 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,950 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,683 votes
7
— Good
85%
The Expanse
13,369 votes
9
— Superb
85%
Narcos
15,276 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
54,741 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
9,067 votes
9
— Superb
84%
The Boys
26,390 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
26,106 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Snowfall
1,806 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
23,214 votes
10
— This is the Way.
84%
The Queen's Gambit
18,858 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,110 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,449 votes
9
— Superb
83%
Westworld
26,435 votes
8
— Great
83%
Ozark
13,263 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Fallout
7,880 votes
7
— Good
81%
House of the Dragon
12,448 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,754 votes
8
— Great
81%
Lost
33,507 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Godfather of Harlem
1,162 votes
8
— Great
80%
Loki
16,420 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Black Bird
3,336 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Narcos: Mexico
3,377 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Gangs of London
1,899 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
66,842 votes
8
— Great
79%
Reacher
6,915 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mayor of Kingstown
1,849 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Dave
1,141 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,605 votes
8
— Great
78%
Tulsa King
2,777 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Shrinking
2,209 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
20,679 votes
7
— Good
78%
ZeroZeroZero
983 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Magicians
5,260 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,337 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,883 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agent Carter
7,031 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Morning Show
4,256 votes
8
— Great
77%
The Umbrella Academy
14,684 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
15,120 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Your Honor
2,712 votes
8
— Great
76%
Defending Jacob
2,601 votes
9
— Superb
76%
Lioness
1,739 votes
9
— Superb
76%
Gen V
4,215 votes
5
— Meh
76%
The Terminal List
3,014 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Peripheral
3,433 votes
7
— Good
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,891 votes
10
— Totally Ninja!
75%
American Gods
6,877 votes
7
— Good
75%
Hijack
3,033 votes
8
— Great
75%
We Own This City
1,262 votes
7
— Good
75%
3 Body Problem
4,615 votes
8
— Great
74%
The Walking Dead: The Ones Who Live
1,208 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch