trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Andre
VIP
9
461
followers
United Kingdom
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
99
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
61,007 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,782 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,129 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,644 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,963 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,206 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,070 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,616 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,857 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,870 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,420 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,651 votes
8
— Great
85%
Archer
11,460 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,304 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,188 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
9,900 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,197 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,104 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,737 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,528 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,902 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,110 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,642 votes
8
— Great
69%
Glee
8,292 votes
8
— Great
82%
Outlander
6,931 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,918 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,215 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,106 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,229 votes
8
— Great
81%
Eureka
6,239 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,266 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,101 votes
8
— Great
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,182 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,689 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,068 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,286 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,161 votes
8
— Great
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,810 votes
8
— Great
76%
A Series of Unfortunate Events
5,041 votes
8
— Great
79%
Scandal
4,785 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,339 votes
8
— Great
86%
Shōgun
4,191 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,158 votes
8
— Great
79%
SpongeBob SquarePants
3,258 votes
8
— Great
76%
Yellowjackets
2,993 votes
8
— Great
76%
GLOW
2,712 votes
8
— Great
84%
Young Justice
2,368 votes
8
— Great
76%
Defending Jacob
2,478 votes
8
— Great
80%
Grace and Frankie
2,341 votes
8
— Great
70%
Scream Queens
2,505 votes
8
— Great
73%
Saturday Night Live
2,390 votes
8
— Great
73%
Suburgatory
2,151 votes
8
— Great
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,166 votes
8
— Great
78%
Star Trek: Lower Decks
1,960 votes
8
— Great
84%
Justice League
1,838 votes
8
— Great
75%
Fresh Off the Boat
1,896 votes
8
— Great
72%
Ghost Whisperer
1,900 votes
8
— Great
88%
Our Planet
1,530 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Visions
1,543 votes
8
— Great
77%
The Diplomat
1,409 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup