trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Doug C Hardester
VIP
8
5
followers
Baltimore, MD, USA
37
Doug
is watching
Star Trek
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
394
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
89%
Game of Thrones
130,974 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,114 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,722 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
60,947 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,820 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,289 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,416 votes
7
— Good
84%
Dexter
38,973 votes
7
— Good
81%
Lost
32,675 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,926 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,735 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,278 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,621 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,793 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,261 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,205 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,942 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,377 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,093 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,613 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,659 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,386 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,946 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,073 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,060 votes
8
— Great
77%
The 100
20,073 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,615 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,423 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,188 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,579 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,828 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,002 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,399 votes
6
— Fair
91%
Band of Brothers
16,500 votes
9
— Superb
86%
Dark
16,990 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,470 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,207 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,353 votes
8
— Great
80%
Loki
15,622 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,061 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,606 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,437 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,587 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,842 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,695 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,322 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,355 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,617 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,942 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,699 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,574 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,316 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,380 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,133 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,109 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,094 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,744 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,291 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,328 votes
7
— Good
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup