trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Luigi Ravaglia
VIP
9
44
followers
Bologna, Italy
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
70
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
1
2
86%
Ted Lasso
11,443 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,423 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,087 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,085 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,573 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,574 votes
7
— Good
82%
The Last Kingdom
5,388 votes
7
— Good
81%
Star Trek
4,310 votes
7
— Good
81%
How to Get Away with Murder
10,143 votes
7
— Good
80%
Watchmen
6,964 votes
7
— Good
80%
After Life
4,578 votes
7
— Good
80%
Dragon Ball Super
3,140 votes
7
— Good
80%
Our Flag Means Death
1,892 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,836 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
60,587 votes
7
— Good
79%
Masters of the Air
1,474 votes
7
— Good
78%
The Orville
5,756 votes
7
— Good
78%
Shrinking
1,968 votes
7
— Good
78%
The Deuce
1,602 votes
7
— Good
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,404 votes
7
— Good
78%
The Righteous Gemstones
1,414 votes
7
— Good
78%
Welcome to Wrexham
773 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,735 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,860 votes
7
— Good
77%
Conan O'Brien Must Go
82 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,766 votes
7
— Good
77%
Preacher
5,609 votes
7
— Good
77%
Foundation
5,079 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,752 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,048 votes
7
— Good
76%
The Flash
23,978 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
4,988 votes
7
— Good
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,175 votes
7
— Good
76%
The Chef Show
248 votes
7
— Good
75%
Ballers
2,911 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
4,988 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,720 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Discovery
8,225 votes
7
— Good
75%
Street Food: Asia
235 votes
7
— Good
74%
Maniac
4,150 votes
7
— Good
73%
Castle Rock
2,391 votes
7
— Good
73%
The Following
6,802 votes
7
— Good
73%
Perry Mason
1,160 votes
7
— Good
73%
Love
2,260 votes
7
— Good
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,657 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,358 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,038 votes
7
— Good
73%
Wellington Paranormal
523 votes
7
— Good
72%
Raised by Wolves
4,351 votes
7
— Good
72%
Lovecraft Country
2,319 votes
7
— Good
71%
The Afterparty
1,113 votes
7
— Good
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,032 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,387 votes
7
— Good
70%
Dragon Ball GT
2,225 votes
7
— Good
70%
Believe
1,478 votes
7
— Good
70%
Telemarketers
162 votes
7
— Good
70%
Berserk
609 votes
7
— Good
70%
The Path
676 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Visions
1,506 votes
7
— Good
68%
Marvel's Runaways
2,671 votes
7
— Good
1
2
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup