trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Luigi Ravaglia
VIP
9
44
followers
Bologna, Italy
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
22
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
89%
Game of Thrones
130,182 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
96,293 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,193 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
46,814 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
25,535 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,610 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,275 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,445 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,463 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,310 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
14,953 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
12,814 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,203 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,673 votes
9
— Superb
87%
Succession
7,980 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
7,990 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,596 votes
9
— Superb
85%
The Bear
6,231 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth II
2,578 votes
9
— Superb
78%
And Then There Were None
2,017 votes
9
— Superb
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,187 votes
9
— Superb
86%
Scavengers Reign
786 votes
9
— Superb
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup