trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cosme Fulanito
2
followers
Mexico City
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
235
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
83%
Guardians of the Galaxy
96,322 votes
9
— Superb
88%
The Dark Knight
74,566 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,571 votes
9
— Superb
87%
The Matrix
61,385 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
55,978 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,853 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,839 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,604 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,716 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,340 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
49,073 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,883 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,693 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,284 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,425 votes
9
— Superb
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,167 votes
9
— Superb
81%
Batman Begins
42,009 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 2
40,259 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 3
40,162 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
39,048 votes
9
— Superb
86%
The Empire Strikes Back
36,889 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,230 votes
9
— Superb
85%
Se7en
34,270 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,070 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,169 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,577 votes
9
— Superb
82%
Jurassic Park
32,538 votes
9
— Superb
70%
Man of Steel
30,455 votes
9
— Superb
75%
Dunkirk
30,352 votes
9
— Superb
73%
Ant-Man and the Wasp
30,063 votes
9
— Superb
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,209 votes
9
— Superb
88%
The Godfather
28,350 votes
9
— Superb
77%
The Hateful Eight
27,997 votes
9
— Superb
84%
Alien
27,197 votes
9
— Superb
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,276 votes
9
— Superb
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,908 votes
9
— Superb
84%
Léon: The Professional
24,707 votes
9
— Superb
84%
Whiplash
24,689 votes
9
— Superb
67%
Alien: Covenant
24,646 votes
9
— Superb
80%
The Grand Budapest Hotel
24,508 votes
9
— Superb
70%
Prometheus
24,336 votes
9
— Superb
81%
The Shining
23,870 votes
9
— Superb
74%
War for the Planet of the Apes
23,693 votes
9
— Superb
79%
Her
23,107 votes
9
— Superb
73%
The Nice Guys
22,167 votes
9
— Superb
79%
Casino Royale
21,235 votes
9
— Superb
76%
Rise of the Planet of the Apes
20,967 votes
9
— Superb
88%
Schindler's List
20,927 votes
9
— Superb
73%
I, Robot
20,444 votes
9
— Superb
80%
The Big Lebowski
20,389 votes
9
— Superb
83%
Aliens
20,121 votes
9
— Superb
79%
Donnie Darko
19,903 votes
9
— Superb
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,602 votes
9
— Superb
77%
Drive
19,565 votes
9
— Superb
70%
Snowpiercer
19,068 votes
9
— Superb
77%
Nightcrawler
18,738 votes
9
— Superb
64%
Thor: Love and Thunder
18,137 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,108 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,882 votes
9
— Superb
79%
Hot Fuzz
16,900 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup