trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Raluca 303
32
followers
Romania
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
106
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Sherlock
47,146 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,646 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,791 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,117 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,746 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mentalist
12,327 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,340 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Almost Human
5,380 votes
8
— Great
80%
Forever
3,901 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Tomorrow People (US)
2,922 votes
8
— Great
68%
Intelligence
2,156 votes
8
— Great
66%
Once Upon a Time in Wonderland
1,488 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: The Animated Series
1,180 votes
9
— Superb
81%
W
870 votes
10
— Totally Ninja!
79%
My Love from Another Star
832 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Healer
624 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Listener
582 votes
9
— Superb
80%
Pinocchio (KR)
513 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Coffee Prince
494 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Oh My Venus
461 votes
9
— Superb
80%
City Hunter
433 votes
9
— Superb
77%
You're Beautiful
426 votes
8
— Great
82%
The Master's Sun
388 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Kill Me, Heal Me
365 votes
10
— Totally Ninja!
80%
I Hear Your Voice
360 votes
10
— Totally Ninja!
84%
It's Okay, That's Love
344 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Natsume's Book of Friends
315 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Personal Taste
334 votes
9
— Superb
79%
Rooftop Prince
248 votes
9
— Superb
78%
Splash Splash Love
237 votes
9
— Superb
68%
Air
241 votes
7
— Good
79%
Another Miss Oh
213 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Good Doctor
207 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Innocent Man
205 votes
8
— Great
75%
The Great Doctor
198 votes
9
— Superb
85%
Incomplete Life
179 votes
10
— Totally Ninja!
77%
You Are All Surrounded
182 votes
9
— Superb
78%
I Remember You
179 votes
9
— Superb
80%
Bad Guys
170 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Dramaworld
179 votes
7
— Good
76%
The Moon Embracing the Sun
169 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Girl Who Sees Smells
169 votes
9
— Superb
74%
Emergency Couple
163 votes
9
— Superb
66%
Blood
177 votes
7
— Good
76%
That Winter, the Wind Blows
155 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Queen In Hyun's Man
138 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Jewel in the Palace
115 votes
9
— Superb
82%
Secret Love
113 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Beating Again
114 votes
9
— Superb
72%
Beautiful Gong Shim
117 votes
7
— Good
53%
Ironside
144 votes
5
— Meh
85%
Bridal Mask
97 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Cunning Single Lady
103 votes
9
— Superb
77%
Tale of Arang
90 votes
9
— Superb
70%
By Any Means
86 votes
7
— Good
70%
The Prime Minister and I
86 votes
7
— Good
74%
Bride of the Century
81 votes
8
— Great
77%
Rich Man, Poor Woman
78 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Witch's Romance
84 votes
8
— Great
80%
Iljimae
72 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup