trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
rd1701
14
followers
Outer Space
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
91
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,987 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,723 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,097 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,678 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,928 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,907 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,213 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,376 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,947 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,659 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,073 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,060 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,541 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,659 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,782 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,580 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,109 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,606 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,438 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,063 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,858 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,678 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,109 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Castle
11,660 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,388 votes
10
— Totally Ninja!
82%
24
11,222 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grimm
10,347 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,034 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Teen Wolf
9,819 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,162 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,097 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,093 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,265 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Smallville
8,163 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lie to Me
7,295 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Continuum
7,235 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Revenge
7,087 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,510 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Merlin
6,104 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broadchurch
5,890 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Warehouse 13
5,663 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Terra Nova
5,459 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Almost Human
5,379 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,563 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek
4,346 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Defiance
4,340 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Nikita
4,320 votes
10
— Totally Ninja!
70%
V
4,280 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Star Trek: Enterprise
4,148 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dollhouse
4,135 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Leverage
3,883 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Angel
3,822 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Alias
3,612 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Alcatraz
3,490 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,461 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Alphas
3,412 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Farscape
3,038 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rizzoli & Isles
2,294 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Secret Circle
2,259 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup