Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Sander L
2
Followers
2
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
55,089 votes
9
— Superb
75%
Arrow
32,404 votes
4
— Poor
85%
Black Mirror
29,989 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
27,576 votes
9
— Superb
84%
The Boys
26,734 votes
9
— Superb
83%
Westworld
26,571 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
26,244 votes
6
— Fair
83%
Supernatural
25,475 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,573 votes
4
— Poor
78%
Squid Game
20,880 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,573 votes
7
— Good
92%
The Wire
16,050 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
15,354 votes
9
— Superb
83%
Ozark
13,377 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,433 votes
5
— Meh
83%
Orphan Black
12,536 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
11,151 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,375 votes
9
— Superb
70%
Marvel's Luke Cage
9,450 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Misfits
8,217 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
7,196 votes
9
— Superb
79%
Legion
7,102 votes
9
— Superb
67%
Riverdale
7,555 votes
4
— Poor
75%
American Gods
6,896 votes
9
— Superb
73%
The Strain
6,768 votes
8
— Great
80%
Merlin
6,239 votes
9
— Superb
84%
This Is Us
5,972 votes
9
— Superb
72%
Scorpion
5,413 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Santa Clarita Diet
4,708 votes
8
— Great
74%
Maniac
4,314 votes
8
— Great
80%
Forever
3,943 votes
10
— Totally Ninja!
86%
When They See Us
3,693 votes
9
— Superb
77%
All of Us Are Dead
3,293 votes
8
— Great
71%
The Gifted
3,100 votes
6
— Fair
73%
Castle Rock
2,494 votes
5
— Meh
59%
The Mist
2,142 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
The Exorcist
1,806 votes
9
— Superb
70%
Channel Zero
913 votes
7
— Good
76%
Red Band Society
682 votes
9
— Superb
74%
Undeclared
555 votes
8
— Great
78%
BMF
393 votes
9
— Superb
63%
Chambers
416 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch