Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rekent
0
Followers
0
Following
Madrid, Madrid
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
115
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
88%
The Dark Knight
77,030 votes
7
— Good
86%
Pulp Fiction
44,878 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
37,815 votes
7
— Good
86%
Inception
73,893 votes
7
— Good
85%
Saving Private Ryan
27,100 votes
7
— Good
85%
Parasite
35,347 votes
7
— Good
84%
Star Wars
42,805 votes
7
— Good
84%
American History X
20,726 votes
7
— Good
83%
Return of the Jedi
33,964 votes
7
— Good
83%
Memento
26,668 votes
7
— Good
82%
Green Book
19,720 votes
7
— Good
82%
Full Metal Jacket
15,947 votes
7
— Good
82%
Reservoir Dogs
20,923 votes
7
— Good
81%
A Beautiful Mind
18,494 votes
7
— Good
81%
Joker
48,787 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,593 votes
7
— Good
80%
Deadpool & Wolverine
12,715 votes
7
— Good
80%
Ran
1,917 votes
7
— Good
80%
Nimona
3,564 votes
7
— Good
80%
Kill Bill: Vol. 2
21,089 votes
7
— Good
79%
Beauty and the Beast
20,022 votes
7
— Good
79%
Society of the Snow
5,946 votes
7
— Good
79%
John Wick
52,781 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
57,076 votes
7
— Good
78%
Deadpool 2
42,898 votes
7
— Good
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,151 votes
7
— Good
78%
Slumdog Millionaire
14,858 votes
7
— Good
78%
The Theory of Everything
15,159 votes
7
— Good
78%
E.T. the Extra-Terrestrial
16,059 votes
7
— Good
78%
The Gentlemen
16,940 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
33,473 votes
7
— Good
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,609 votes
7
— Good
77%
Contact
9,000 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
33,032 votes
7
— Good
77%
X-Men: First Class
25,724 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,419 votes
7
— Good
77%
Fury
19,328 votes
7
— Good
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,956 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,781 votes
7
— Good
76%
Watchmen
21,455 votes
7
— Good
76%
Onward
12,056 votes
7
— Good
76%
The Little Mermaid
15,188 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
53,861 votes
7
— Good
76%
Raya and the Last Dragon
12,518 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
34,085 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
22,214 votes
7
— Good
76%
Corpse Bride
10,237 votes
7
— Good
76%
The Irishman
13,804 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,174 votes
7
— Good
75%
The Social Network
22,250 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
34,220 votes
7
— Good
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio
4,529 votes
7
— Good
75%
Asterix & Obelix: Mission Cleopatra
3,005 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,840 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,998 votes
7
— Good
75%
Assassin's Creed: Embers
274 votes
7
— Good
74%
Dragon Ball Z: The History of Trunks
606 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,091 votes
7
— Good
74%
Ferdinand
7,902 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
14,710 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch