trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rodrigo Braz
VIP
7
25
followers
Lisbon, Portugal
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
77
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Interstellar
72,130 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,564 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,560 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,007 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,276 votes
7
— Good
79%
Moana
48,842 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,694 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,240 votes
7
— Good
86%
Forrest Gump
43,959 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Passengers
42,111 votes
7
— Good
77%
Get Out
40,937 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,017 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,265 votes
8
— Great
85%
Parasite
33,816 votes
8
— Great
70%
Venom
33,702 votes
6
— Fair
84%
Coco
31,500 votes
9
— Superb
81%
The Imitation Game
30,545 votes
8
— Great
83%
The Prestige
29,142 votes
8
— Great
74%
It
29,042 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,924 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,167 votes
8
— Great
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,235 votes
8
— Great
74%
I Am Legend
24,867 votes
6
— Fair
80%
The Terminator
22,743 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,563 votes
6
— Fair
68%
Annihilation
20,997 votes
8
— Great
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,155 votes
7
— Good
83%
Green Book
19,081 votes
9
— Superb
66%
Transformers: The Last Knight
19,079 votes
5
— Meh
77%
A Star Is Born
18,759 votes
9
— Superb
67%
Terminator Genisys
18,249 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,111 votes
4
— Poor
63%
Transformers: Age of Extinction
16,569 votes
5
— Meh
64%
The Meg
16,201 votes
4
— Poor
72%
The Lion King
16,128 votes
6
— Fair
75%
Upgrade
15,185 votes
8
— Great
68%
Terminator: Dark Fate
14,657 votes
6
— Fair
64%
The Purge
13,544 votes
6
— Fair
62%
Jurassic World Dominion
13,223 votes
7
— Good
72%
Dredd
13,052 votes
8
— Great
77%
Die Hard: With a Vengeance
12,959 votes
7
— Good
75%
Die Hard 2
12,832 votes
6
— Fair
67%
The Purge: Election Year
11,931 votes
6
— Fair
72%
Live Free or Die Hard
11,491 votes
7
— Good
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,403 votes
6
— Fair
62%
The Circle
11,402 votes
6
— Fair
66%
Terminator Salvation
11,287 votes
6
— Fair
68%
The Purge: Anarchy
10,050 votes
7
— Good
59%
A Good Day to Die Hard
9,721 votes
3
— Bad
61%
Moonfall
9,452 votes
6
— Fair
78%
Marriage Story
9,168 votes
8
— Great
61%
Old
8,955 votes
3
— Bad
69%
Sleepless
8,336 votes
6
— Fair
76%
The Whale
7,685 votes
8
— Great
74%
The Banshees of Inisherin
6,956 votes
8
— Great
61%
The First Purge
6,947 votes
6
— Fair
65%
Unhinged
4,923 votes
6
— Fair
68%
Locke
4,566 votes
9
— Superb
83%
Hamilton
4,454 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Man from Toronto
3,978 votes
4
— Poor
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup