trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Elipa900
VIP
9
0
followers
Omicron Persei 8
60
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
758
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
11
12
13
92%
Breaking Bad
97,144 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,476 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,503 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth
4,702 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,147 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,990 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,608 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,582 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,804 votes
9
— Superb
89%
The West Wing
3,818 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,005 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,100 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
7
— Good
88%
Batman: The Animated Series
3,138 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,222 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
25,003 votes
8
— Great
87%
Monty Python's Flying Circus
1,623 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,265 votes
8
— Great
87%
The Shield
4,374 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Yes Minister
462 votes
9
— Superb
87%
Fawlty Towers
2,913 votes
9
— Superb
87%
The Vietnam War
559 votes
9
— Superb
86%
The Last Dance
3,521 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,091 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
8,710 votes
9
— Superb
86%
Yes, Prime Minister
382 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,754 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,360 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,181 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,077 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,378 votes
7
— Good
86%
Shōgun
4,071 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,921 votes
8
— Great
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,253 votes
9
— Superb
86%
Oz
3,179 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,134 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Blackadder
2,393 votes
8
— Great
85%
Boston Legal
2,223 votes
9
— Superb
85%
The Beatles: Get Back
685 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,055 votes
7
— Good
85%
House
29,908 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,945 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,769 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,291 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Golden Life
171 votes
9
— Superb
85%
The Bridge
2,736 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,448 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,657 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,591 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,861 votes
8
— Great
85%
The Bureau
684 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,109 votes
7
— Good
85%
Friends
41,297 votes
9
— Superb
85%
Romanzo Criminale
386 votes
8
— Great
85%
Romanzo Criminale
386 votes
9
— Superb
85%
The Thick of It
982 votes
8
— Great
85%
Justified
6,413 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,076 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,837 votes
9
— Superb
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,809 votes
9
— Superb
1
2
3
11
12
13
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup