trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
riotaero
VIP
6
11
followers
Denmark
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
81
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
Band of Brothers
16,444 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,551 votes
10
— Totally Ninja!
89%
The West Wing
3,814 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,751 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
7,881 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,086 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,247 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,243 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,142 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,348 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,184 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,346 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,656 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Last Week Tonight with John Oliver
5,985 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,666 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,893 votes
9
— Superb
84%
Atlanta
4,649 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,086 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,495 votes
7
— Good
84%
The Good Wife
5,509 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,623 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,292 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,855 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,744 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,894 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,018 votes
8
— Great
83%
One Day at a Time
1,527 votes
9
— Superb
82%
Wakfu
275 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,176 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,348 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,335 votes
9
— Superb
81%
Silo
5,171 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mentalist
12,288 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Daily Show
3,294 votes
9
— Superb
80%
Carmilla
243 votes
9
— Superb
80%
Teen Wolf
9,806 votes
7
— Good
80%
The Bold Type
947 votes
9
— Superb
80%
Lie to Me
7,282 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,710 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,545 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,910 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,651 votes
8
— Great
79%
The Rising of the Shield Hero
1,493 votes
8
— Great
79%
Dollhouse
4,131 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,591 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Magicians
5,162 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Lost Girl
2,885 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,153 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,821 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,176 votes
9
— Superb
77%
Continuum
7,230 votes
8
— Great
77%
Interview with the Vampire
954 votes
9
— Superb
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,453 votes
9
— Superb
77%
Smallville
8,151 votes
9
— Superb
76%
Sweet Tooth
2,924 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,066 votes
9
— Superb
76%
Sliders
1,289 votes
8
— Great
76%
Sanctuary
1,976 votes
8
— Great
75%
Wynonna Earp
1,744 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Carnival Row
3,971 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup