trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Rajat Mendus
0
followers
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Avatar: The Last Airbender
18,536 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,299 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,128 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
46,996 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,133 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,666 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Haikyu!!
1,999 votes
9
— Superb
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,656 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,063 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Naruto Shippuden
6,703 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,208 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,165 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Gurren Lagann
2,099 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,555 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,131 votes
6
— Fair
83%
Westworld
25,719 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,016 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Fullmetal Alchemist
3,832 votes
6
— Fair
82%
Bleach
3,573 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,521 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,323 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,315 votes
9
— Superb
80%
Mobile Suit Gundam 00
314 votes
9
— Superb
80%
Fairy Tail
2,469 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Overlord
1,592 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
60,810 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,342 votes
10
— Totally Ninja!
77%
DARKER THAN BLACK
1,034 votes
7
— Good
76%
Elfen Lied
2,907 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,050 votes
9
— Superb
76%
Blue Exorcist
1,833 votes
9
— Superb
76%
Sword Art Online
4,673 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Tokyo Ghoul
3,455 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,885 votes
5
— Meh
74%
Another
2,133 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Guilty Crown
833 votes
8
— Great
71%
Deadman Wonderland
1,400 votes
6
— Fair
70%
Dragon Ball GT
2,244 votes
8
— Great
66%
IS: Infinite Stratos
333 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup