trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ryan Prejean
VIP
8
0
followers
New Orleans, LA
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
53
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,155 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,416 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,691 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,594 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,124 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,818 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,460 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
9,763 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,373 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,173 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,341 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,276 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,112 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
7,954 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,023 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Good Omens
6,903 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Bear
6,552 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,516 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,021 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broadchurch
5,898 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Russian Doll
5,689 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Cosmos
5,069 votes
10
— Totally Ninja!
83%
My Hero Academia
4,980 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hunter x Hunter
4,714 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,570 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Steins;Gate
4,161 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Over the Garden Wall
4,156 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Steven Universe
3,278 votes
10
— Totally Ninja!
78%
No Game No Life
2,364 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Your lie in April
2,127 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Our Flag Means Death
1,947 votes
10
— Totally Ninja!
82%
That Time I Got Reincarnated as a Slime
1,506 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Rising of the Shield Hero
1,503 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Owl House
1,446 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Midnight Gospel
1,362 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ouran High School Host Club
1,104 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hilda
1,055 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Hazbin Hotel
1,036 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Yu Yu Hakusho
1,025 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Steven Universe Future
857 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ranking of Kings
801 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Tuca & Bertie
638 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Kipo and the Age of Wonderbeasts
620 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Adventure Time: Distant Lands
482 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Helluva Boss
440 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bee and PuppyCat
416 votes
10
— Totally Ninja!
82%
March Comes in Like a Lion
350 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Panty & Stocking with Garterbelt
350 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Bravest Warriors
303 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Dragon Ball Z Kai
290 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Game Changer
164 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Mister Rogers' Neighborhood
131 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Dimension 20
112 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup