trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rofire
5
followers
United States
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
271
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
89%
Game of Thrones
131,148 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,273 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,786 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
61,008 votes
3
— Bad
85%
Stranger Things
52,918 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,147 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,362 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,723 votes
5
— Meh
75%
Arrow
31,952 votes
6
— Fair
85%
House
29,942 votes
5
— Meh
88%
Rick and Morty
29,405 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,783 votes
8
— Great
86%
The Office
27,360 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,829 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,468 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,057 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,911 votes
7
— Good
84%
Suits
24,249 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,233 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,130 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,115 votes
5
— Meh
79%
Orange Is the New Black
22,963 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,764 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,646 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,441 votes
8
— Great
84%
Community
20,250 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,071 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,572 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Witcher
19,474 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,207 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,686 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,671 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,051 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,791 votes
5
— Meh
85%
Parks and Recreation
17,435 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,243 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,069 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,531 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,244 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,225 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,746 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,679 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,617 votes
6
— Fair
78%
The Vampire Diaries
15,452 votes
5
— Meh
91%
The Sopranos
15,174 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,071 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,890 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,870 votes
3
— Bad
77%
Marvel's Jessica Jones
14,857 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,256 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,122 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,730 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,713 votes
6
— Fair
80%
Sex Education
13,673 votes
6
— Fair
78%
The Umbrella Academy
13,651 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,753 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,588 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,577 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
Orphan Black
12,321 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,158 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup