trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rohan Ahmed
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,184 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,026 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
52,946 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,957 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,683 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,076 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,123 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,651 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,453 votes
5
— Meh
77%
The 100
20,100 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,076 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,699 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,253 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,055 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,464 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,207 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,861 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,124 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,684 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
11,011 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,811 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,377 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Marvel's Luke Cage
9,227 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,799 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,527 votes
6
— Fair
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,421 votes
7
— Good
80%
Watchmen
7,077 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,920 votes
7
— Good
85%
Dragon Ball Z
6,243 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Limitless
5,767 votes
5
— Meh
83%
Dragon Ball
4,733 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Master of None
4,075 votes
6
— Fair
71%
Quantico
3,741 votes
7
— Good
76%
Pokémon
2,468 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Dragon Ball GT
2,258 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Containment
972 votes
8
— Great
77%
Voltron: Legendary Defender
835 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup