trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kat
21
followers
Glendora, California
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
86
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
America: The Story of Us
14 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,288 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,508 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
43,971 votes
9
— Superb
84%
American History X
20,157 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
37,302 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
40,465 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,460 votes
9
— Superb
82%
Jurassic Park
32,503 votes
9
— Superb
82%
The Princess Bride
11,967 votes
9
— Superb
82%
Braveheart
18,608 votes
9
— Superb
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,446 votes
9
— Superb
82%
How to Train Your Dragon
28,729 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,214 votes
9
— Superb
81%
Batman Begins
41,973 votes
9
— Superb
80%
American Beauty
18,871 votes
9
— Superb
80%
How the Grinch Stole Christmas!
3,490 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,576 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,843 votes
9
— Superb
79%
Remember the Titans
4,895 votes
9
— Superb
79%
Ocean's Eleven
21,342 votes
9
— Superb
79%
For the Love of Spock
672 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,143 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
40,644 votes
9
— Superb
78%
Lethal Weapon
9,386 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,417 votes
9
— Superb
77%
10 Things I Hate About You
11,413 votes
9
— Superb
77%
Men in Black
23,953 votes
9
— Superb
77%
Beetlejuice
12,209 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,255 votes
9
— Superb
76%
Toy Story 4
16,608 votes
9
— Superb
76%
The Hangover
27,457 votes
9
— Superb
76%
Onward
11,803 votes
9
— Superb
76%
The Equalizer
21,188 votes
9
— Superb
76%
Hercules
11,541 votes
9
— Superb
75%
The Lost Boys
4,591 votes
9
— Superb
75%
Finding Dory
30,350 votes
9
— Superb
75%
Mean Girls
12,496 votes
9
— Superb
75%
Fantasia
4,731 votes
9
— Superb
74%
The Magnificent Seven
22,157 votes
9
— Superb
74%
Across the Universe
2,434 votes
9
— Superb
74%
West Side Story
2,469 votes
9
— Superb
74%
RED
13,531 votes
9
— Superb
73%
Scrooged
4,013 votes
9
— Superb
73%
A Knight's Tale
6,001 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 3
40,132 votes
9
— Superb
73%
Underworld
11,190 votes
9
— Superb
73%
The Road to El Dorado
4,429 votes
9
— Superb
73%
A Goofy Movie
3,391 votes
9
— Superb
73%
Easy A
12,049 votes
9
— Superb
73%
21 Jump Street
19,981 votes
9
— Superb
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,116 votes
9
— Superb
72%
Pacific Rim
25,651 votes
9
— Superb
72%
The Great Mouse Detective
2,362 votes
9
— Superb
72%
Sleeping Beauty
7,125 votes
9
— Superb
72%
Shazam!
24,295 votes
9
— Superb
72%
While You Were Sleeping
2,385 votes
9
— Superb
72%
ParaNorman
4,636 votes
9
— Superb
72%
The Maze Runner
27,893 votes
9
— Superb
71%
X-Men: Apocalypse
36,964 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup