trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kat
21
followers
Glendora, California
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
113
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Stranger Things
52,951 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,164 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,493 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,958 votes
8
— Great
86%
The Office
27,382 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,480 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,922 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,970 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,694 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,454 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,205 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,679 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,595 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,445 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,538 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,238 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,620 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,464 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,463 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,207 votes
9
— Superb
79%
Grey's Anatomy
14,765 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,375 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,126 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,464 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,211 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,194 votes
6
— Fair
79%
Bones
9,832 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,829 votes
7
— Good
82%
Criminal Minds
9,230 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,106 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,097 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,292 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That '70s Show
7,898 votes
8
— Great
83%
The Originals
7,412 votes
9
— Superb
77%
Continuum
7,237 votes
9
— Superb
73%
The Following
6,827 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,613 votes
6
— Fair
75%
The OA
6,592 votes
8
— Great
83%
Psych
6,541 votes
8
— Great
79%
Merlin
6,113 votes
9
— Superb
82%
The Killing
5,861 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,375 votes
7
— Good
73%
Sleepy Hollow
5,251 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,098 votes
9
— Superb
78%
Charmed
4,743 votes
8
— Great
91%
Planet Earth
4,707 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,574 votes
7
— Good
71%
Defiance
4,339 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dollhouse
4,138 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Leverage
3,890 votes
8
— Great
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,832 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,828 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Angel
3,822 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Wayward Pines
3,726 votes
7
— Good
77%
Humans
3,659 votes
9
— Superb
80%
Alias
3,617 votes
8
— Great
73%
Alphas
3,412 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,259 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Workaholics
2,964 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,865 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup