trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hector Diaz
0
followers
Guaynabo, Puerto Rico
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
65
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
The Avengers
65,289 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,098 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
39,337 votes
10
— Totally Ninja!
71%
World War Z
29,624 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Despicable Me 2
25,419 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Skyfall
24,179 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Oblivion
21,668 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Elysium
19,523 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Jack Reacher
17,160 votes
10
— Totally Ninja!
65%
This Is the End
14,575 votes
10
— Totally Ninja!
55%
After Earth
10,107 votes
10
— Totally Ninja!
69%
White House Down
9,809 votes
10
— Totally Ninja!
59%
A Good Day to Die Hard
9,733 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Lone Ranger
9,706 votes
10
— Totally Ninja!
62%
R.I.P.D.
8,905 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Who Framed Roger Rabbit
8,691 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Oz the Great and Powerful
7,981 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Evil Dead
7,189 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Identity Thief
5,817 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Mama
5,659 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Epic
5,411 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Spring Breakers
5,049 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Host
4,949 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Call
4,647 votes
10
— Totally Ninja!
46%
Scary Movie 5
3,724 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Upside Down
3,493 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Dark Skies
3,146 votes
10
— Totally Ninja!
45%
Sharknado
2,609 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Odd Thomas
2,479 votes
10
— Totally Ninja!
58%
The Colony
2,478 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Curse of Chucky
2,389 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Pink Floyd: The Wall
2,232 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Step Up Revolution
2,186 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Bullet to the Head
2,109 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Escape from Planet Earth
2,002 votes
10
— Totally Ninja!
63%
V/H/S/2
1,744 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Invasion of the Body Snatchers
1,743 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Logan's Run
1,741 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Superman: Unbound
1,257 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Bird on a Wire
1,182 votes
10
— Totally Ninja!
54%
The Lords of Salem
1,071 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The People Under the Stairs
1,035 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Absentia
693 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Big Ass Spider!
421 votes
10
— Totally Ninja!
50%
Hammer of the Gods
419 votes
10
— Totally Ninja!
52%
Escape from Tomorrow
352 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Twixt
321 votes
10
— Totally Ninja!
35%
Apartment 1303 3D
237 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Unit 7
236 votes
10
— Totally Ninja!
41%
Spiders
213 votes
10
— Totally Ninja!
47%
The Ouija Experiment
201 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Mass Effect: Paragon Lost
198 votes
10
— Totally Ninja!
33%
Atlantic Rim
163 votes
10
— Totally Ninja!
39%
500 MPH Storm
130 votes
10
— Totally Ninja!
52%
The Haunting of Helena
128 votes
10
— Totally Ninja!
56%
State of Emergency
102 votes
10
— Totally Ninja!
55%
End of the World
91 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Eddie: The Sleepwalking Cannibal
66 votes
10
— Totally Ninja!
40%
Quarantine L.A.
41 votes
10
— Totally Ninja!
50%
Mimesis
34 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup