trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Reza Azimi
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
71
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
The Martian
51,401 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
48,848 votes
6
— Fair
84%
Avengers: Endgame
48,447 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Frozen
48,009 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,503 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,034 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ready Player One
36,298 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Blade Runner 2049
31,728 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
Hacksaw Ridge
30,507 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ex Machina
30,474 votes
8
— Great
70%
Man of Steel
30,374 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,242 votes
1
— Weak Sauce :(
74%
It
28,955 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,114 votes
3
— Bad
75%
Star Trek Beyond
26,441 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Catch Me If You Can
26,058 votes
8
— Great
76%
The Batman
25,995 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
The Boss Baby
25,145 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,777 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
Prometheus
24,238 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Her
22,947 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Alita: Battle Angel
21,651 votes
8
— Great
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,513 votes
3
— Bad
83%
Green Book
19,010 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Glass
17,822 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,229 votes
6
— Fair
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,384 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,751 votes
9
— Superb
64%
Men in Black: International
14,619 votes
5
— Meh
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,144 votes
3
— Bad
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,442 votes
2
— Terrible
70%
Enola Holmes
11,584 votes
2
— Terrible
61%
Downsizing
11,431 votes
5
— Meh
70%
Escape Plan
11,013 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Northman
10,951 votes
4
— Poor
57%
Morbius
10,768 votes
6
— Fair
66%
The King's Man
10,564 votes
1
— Weak Sauce :(
60%
The Nun
10,297 votes
8
— Great
68%
Escape Room
9,936 votes
7
— Good
70%
Yes Man
9,723 votes
8
— Great
71%
Money Monster
9,536 votes
7
— Good
60%
Hellboy
9,398 votes
2
— Terrible
67%
Halloween
8,507 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Love, Simon
7,703 votes
1
— Weak Sauce :(
59%
Monster Hunter
7,206 votes
4
— Poor
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,088 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Pet Sematary
7,014 votes
5
— Meh
69%
Ben-Hur
6,127 votes
4
— Poor
67%
Evil Dead Rise
6,083 votes
3
— Bad
67%
Gerald's Game
5,696 votes
7
— Good
72%
Sisu
5,313 votes
7
— Good
60%
The Snowman
5,182 votes
1
— Weak Sauce :(
65%
Replicas
5,083 votes
5
— Meh
71%
Triangle
4,797 votes
9
— Superb
65%
Day Shift
4,766 votes
4
— Poor
67%
Fractured
4,430 votes
8
— Great
57%
Escape Plan 2: Hades
4,318 votes
1
— Weak Sauce :(
59%
The Titan
4,247 votes
3
— Bad
65%
The Man from Toronto
3,959 votes
5
— Meh
73%
The Sea Beast
3,365 votes
4
— Poor
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup