trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nicholas S
0
followers
Milan, Lombardy
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
287
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
91%
Chernobyl
25,964 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,329 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,789 votes
9
— Superb
89%
Hunter x Hunter
4,700 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,944 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,080 votes
9
— Superb
88%
The Owl House
1,440 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
7,926 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Over the Garden Wall
4,142 votes
8
— Great
88%
Steins;Gate
4,149 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,328 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,204 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
6,997 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,719 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,657 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Steven Universe
3,269 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,157 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,261 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,732 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,532 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,733 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,664 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,367 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,405 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,308 votes
9
— Superb
85%
Your lie in April
2,122 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mob Psycho 100
2,848 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,086 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,721 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,226 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,725 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,583 votes
9
— Superb
85%
Great Teacher Onizuka
988 votes
6
— Fair
85%
Jujutsu Kaisen
3,860 votes
8
— Great
85%
Friends
41,279 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,795 votes
9
— Superb
85%
Nana
592 votes
6
— Fair
85%
Mr. Robot
26,613 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,923 votes
8
— Great
84%
Solo Leveling
1,073 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,225 votes
9
— Superb
84%
SPY x FAMILY
2,289 votes
7
— Good
84%
Amphibia
547 votes
9
— Superb
84%
Gurren Lagann
2,106 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Apothecary Diaries
430 votes
9
— Superb
84%
ERASED
3,782 votes
9
— Superb
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,963 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,873 votes
5
— Meh
84%
Yuri!!! on Ice
1,156 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,052 votes
9
— Superb
83%
Ranking of Kings
798 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,720 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,314 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Clannad
1,075 votes
10
— Totally Ninja!
83%
My Hero Academia
4,956 votes
9
— Superb
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,536 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,710 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,249 votes
9
— Superb
82%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,377 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Cyberpunk: Edgerunners
3,986 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup