trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Diego Rodriguez
11
followers
Madrid
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
153
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Sherlock
47,218 votes
8
— Great
85%
Friends
41,447 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,981 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,371 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,943 votes
8
— Great
84%
Suits
24,294 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,421 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,093 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,697 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,609 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,480 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,476 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,879 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,138 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,729 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,399 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,367 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,261 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,209 votes
7
— Good
79%
Grimm
10,369 votes
9
— Superb
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,226 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,068 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,842 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,187 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,117 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,908 votes
7
— Good
69%
Glee
8,300 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,187 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,116 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,976 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Downton Abbey
7,753 votes
9
— Superb
83%
The Originals
7,419 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Gossip Girl
7,217 votes
8
— Great
77%
Revenge
7,094 votes
7
— Good
82%
Outlander
6,946 votes
9
— Superb
75%
Lost in Space
6,907 votes
8
— Great
83%
Gilmore Girls
6,625 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,528 votes
9
— Superb
79%
Merlin
6,119 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,166 votes
8
— Great
76%
Hawaii Five-0
5,022 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,890 votes
9
— Superb
74%
Locke & Key
4,828 votes
8
— Great
78%
Charmed
4,753 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,746 votes
8
— Great
71%
The Wheel of Time
4,466 votes
9
— Superb
71%
Shadowhunters
4,320 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dollhouse
4,139 votes
8
— Great
79%
BEEF
4,034 votes
7
— Good
79%
Torchwood
3,946 votes
6
— Fair
80%
Forever
3,900 votes
9
— Superb
81%
Leverage
3,893 votes
8
— Great
77%
The O.C.
3,857 votes
9
— Superb
73%
Sex and the City
3,827 votes
8
— Great
80%
Angel
3,825 votes
8
— Great
83%
Pushing Daisies
3,664 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,465 votes
8
— Great
73%
Alphas
3,412 votes
7
— Good
76%
The Night Agent
3,086 votes
8
— Great
84%
Farscape
3,042 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup