trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Samu
2
followers
Scotland
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
194
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,162 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,640 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,705 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,707 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,028 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hajime no Ippo: The Fighting!
595 votes
8
— Great
88%
Over the Garden Wall
4,146 votes
7
— Good
88%
Steins;Gate
4,155 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,227 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,013 votes
7
— Good
87%
Pose
1,358 votes
8
— Great
87%
The Blue Planet
883 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,730 votes
9
— Superb
87%
Haikyu!!
2,021 votes
9
— Superb
87%
My Mad Fat Diary
1,763 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,416 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,169 votes
7
— Good
86%
Mushi-Shi
810 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,092 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,410 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,751 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,659 votes
7
— Good
85%
Showa Genroku Rakugo Shinju
174 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Thick of It
982 votes
8
— Great
85%
Nichijou - My Ordinary Life
599 votes
9
— Superb
84%
Ping Pong the Animation
482 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,732 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,211 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,121 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,576 votes
7
— Good
84%
Spartacus
11,390 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,685 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,623 votes
9
— Superb
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,967 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,879 votes
7
— Good
84%
Yuri!!! on Ice
1,158 votes
9
— Superb
83%
Banana Fish
684 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,808 votes
9
— Superb
83%
Clannad
1,075 votes
8
— Great
83%
The Eric Andre Show
706 votes
8
— Great
83%
The Disastrous Life of Saiki K.
860 votes
8
— Great
83%
Monogatari
805 votes
8
— Great
83%
Queer as Folk
1,152 votes
8
— Great
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,537 votes
8
— Great
82%
Life on Mars
1,317 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,664 votes
7
— Good
82%
Usagi Drop
525 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,052 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,593 votes
9
— Superb
82%
Outlander
6,928 votes
9
— Superb
82%
Mononoke
212 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,800 votes
8
— Great
82%
Beck: Mongolian Chop Squad
353 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,372 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,362 votes
8
— Great
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,615 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,668 votes
8
— Great
82%
Queer Eye
1,117 votes
8
— Great
82%
Chihayafuru
301 votes
8
— Great
81%
Barakamon
589 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup