Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Samuel
VIP
0
Followers
0
Following
São Lourenço, Minas Gerais
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
89
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
100,182 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
19,347 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Under Pressure
75 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
134,058 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Lady Night
19 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Batman: The Animated Series
3,243 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
26,104 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Succession
8,774 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Yu Yu Hakusho
1,053 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Spectacular Spider-Man
930 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
9,068 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
26,397 votes
10
— Totally Ninja!
84%
El Chavo del 8
241 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
23,110 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dragon Ball
4,898 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
26,438 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Crown
7,382 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Fullmetal Alchemist
3,930 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
23,151 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Billions
5,557 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,624 votes
10
— Totally Ninja!
81%
House of the Dragon
12,451 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Fault is Cabral's
13 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
11,122 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
23,340 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Peacemaker
5,654 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
42,399 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
80%
Lucifer
17,387 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Watchmen
7,263 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Captain Tsubasa
258 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Everybody Hates Chris
2,179 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Airport Brazil: Restricted Areas
19 votes
10
— Totally Ninja!
80%
El Chapulín
116 votes
10
— Totally Ninja!
80%
SpongeBob SquarePants
3,360 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Courage the Cowardly Dog
1,501 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Reacher
6,917 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Good Doctor
7,131 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Legion
7,076 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,606 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Kominsky Method
1,401 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Tom and Jerry Show
367 votes
10
— Totally Ninja!
78%
It’s a Match
27 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,337 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,886 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
15,122 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,398 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Drake and Josh
1,215 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Animaniacs
195 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Food That Built America
96 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dexter's Laboratory
1,491 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Pokémon
2,551 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Que História É Essa, Porchat?
11 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates
552 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Powerpuff Girls
1,264 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Last Man Standing
2,206 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Doom Patrol
3,793 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ultimate Spider-Man
999 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ed, Edd n Eddy
918 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Danny Phantom
724 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Titans
5,815 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch